Müşteri Hizmetleri

Hakkımızda

2006 yılında kurulan Alfa Gold Box - AGB Kutu İmalat İth. İhr San. Tic. Ltd. Şti. faaliyetlerine Türkiye’de ve yurtdışında devam etmektedir.

Müşterilerimize başarılarına katkıda bulunabilmek için geniş ürün yelpazemiz ile müşterilerimizin taleplerini değerlendirip tüm ambalaj ihtiyaçlarında çözüm ortağı olmayı amaçlıyoruz.

     Hikayemiz:

Alfa Gold Box olarak hizmetlerimize 2006 yılında mücevher kutusu ithalatçısı ve toptancısı olarak başladık.Geçen zaman diliminde kendimizi ve hedeflerimizi geliştirerek üretim atölyelerimizi kurduk. Yerli üretim ürünlerimiz ile ihracat serüvenimize başlayarak ülke ekonomize katkıda bulunmaya devam etmekteyiz.Mütevazı başlangıcımızın ardından Türkiye’deki en büyük dağıtımcı/toptancı şirketlerden biri haline geldik.Mevcut durumda ahşap, karton, deri, flok seçeneklerinde tam koleksiyonu hazır ederek müşterilerimizin ihtiyaçları için daha fazla seçenek sunuyoruz.

     Misyonumuz:

Alfa Gold Box olarak biz lüks ve güzelliğin isabetli paket seçimleri ile alıcıyı daha da etkileyebileceğine inanıyoruz. Kalite ve çeşide önem vermemizin temeli buradan gelmektedir.

     Vizyonumuz:

Dünyadaki öncü, yenilikçi mücevher ambalajı şirketleri arasına girmeyi hedefliyoruz.

     Değerlerimiz:

Şirket olarak büyüdükçe, markamızı ve ticaret stratejilerimizi üzerine kuracağımız ilkeleri belirlemek daha da önem kazandı. Bunlar esas aldığımız dokuz önemli değerlerimizdir

1.Hırslı ve tutkulu olmak,

2.Alçak gönüllü olmak,

3.Öğrenmeye ve büyümeye devam etmek,

4.Güvenilir olmak,

5.Maceracı, yaratıcı ve açık fikirli olmak,

6.Pozitif takım ve aile ruhu oluşturmak,

7.Değişimi kabullenmek ve kullanmak,

8.İş felsefesi olarak dürüstlüğü seçmek,

9.Müşteri odaklı olmak


 
Müşteri Hizmetleri
 
Bilgi Sayfaları
 
Hakkımızda
 
 
İletişim Formu
 
Üyelik Sözleşmesi
 
Biz Kimiz?
Sipariş Takibi Gizlilik Politikası İletişim 
Toptan Satış Bilgilendirmesi İptal ve İade Koşulları  
  Banka Hesap Numaraları   

 
AGB KUTU İMALAT İTH. İHR. SAN. TİC. LTD. ŞTİ & ALFA GOLD BOX- Mücevher Kutuları Ticareti
Sitemizde bulunan fotoğrafların tamamı tarafımızca hazırlanmış olup izinsiz paylaşılması yasaktır. İzinsiz paylaşıldığının tespiti halinde hukuki yollara başvurulacaktır.

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.